سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
خدمات الکترونیک
بارکد پرونده خود را وارد کنید

خدمات الکترونیک

برای استفاده بهینه از سیستم مطابق دستورالعمل زیر عمل نمائید

 

اگر بیمار جدید هستید و از طریق اینترنت مشخصات و تصویر نسخه خود را ارسال کرده اید در فیلد "کد پیگیری" کد رمزی را که پس از ارسال اطلاعات دریافت نموده اید وارد نمائید و روی دکمه کنار همین فیلد کلیک کنید. در صورت تائید مشخصات شما سیستم به صورت اتوماتیک فیلد "بارکد پرونده درمان" را برای شما تکمیل می کند.

چنانچه برای تشکیل پرونده به کلینیک مراجعه نموده اید کافی است بارکد پرونده درمان خود را در کادر مربوطه وارد نمائید. در اینصورت نیازی به تکمیل فیلد "کد پیگیری" نمی باشد. 

پس از ثبت بارکد پرونده درمان در فیلد "بارکد پرونده درمان" ، روی دکمه کنار همین فیلد کلیک کنید. سیستم اطلاعات پرونده شما را در کادر سمت چپ نشان خواهد داد. 

برای مشاهده ساعت های نوبت دهی و کنترل ظرفیت خالی و ثبت نوبت درمان روی فیلد "کنترل نوبت ها - تاریخ" کلیک کنید. پس از انتخاب تاریخ روی دکمه کنار همین فیلد کلیک کنید. 

برای ثبت نوبت درمان خود کافی است در جدول ساعت های نوبت دهی روی زمان مورد نظر خود کلیک کنید. پس از کلیک این زمان به صورت چشمک زن در می آید. برای تائید نوبت لازم است مجددا روی آن کلیک نمائید.

در حال حاضر فقط برای خدمات روتین فیزیوتراپی امکان رزرو نوبت آنلاین فراهم شده است. بنابراین هنگام اخد نوبت به صورت آنلاین فقط مجاز به انتخاب ساعتهای مربوط به فیزیوتراپی عادی هستید. 


از آنجائی که تعیین وقت معاینه مستقیم ، انجام تیپینگ ، آموزش تمرینات و انجام سوزن خشک نیازمند هماهنگی با مسئول فنی است برای تعیین نوبت در این زمینه ها از طریق تلفن یا حضوری اقدام نمائید!