قوانین و شرایط استفاده از خدمات

قوانین و شرایط کلی حاکم بر فعالیت سایت

  • سایت رسمی کلینیک فیزیوتراپی کیمیا به عنوان یک سایت بهداشتی و سلامت به ارائه اطلاعات بهداشتی در زمینه بیماریهای اسکلتی و عضلانی و درمانهای فیزیوتراپی می پردازد . اطلاعات درمانی این سایت نباید جایگزین مداخلات درمانی شود. این اطلاعات صرفا جنبه اطلاعات عمومی دارد.
  • این سایت اطلاعات شخصی کاربران را تحت هیچ شرایطی به غیر واگذار نخواهد نمود.
  • هزینه پرداختی از طریق سیستم پرداخت الکترونیک سایت بابت دریافت نوبت به عنوان پرداختی بیمار در سیستم پذیرش کلینیک ثبت خواهد شد! 
  • در صورت اخذ نوبت به صورت آنلاین و عدم مراجعه هزینه پرداختی بابت رزرو مسترد نخواهد شد . این پرداخت به صورت اعتبار در مراجعات بعدی قابل استفاده است.

قوانین حاکم بر فرایند پذیرش بیمار

- در فیزیوتراپی کیمیا فقط دوره درمان کامل پذیرفته می شود. (صدور گواهی هزینه و گزارش درمان منوط به تکمیل پروسه درمان است)
- این کلینیک هرگز نتیجه درمان را تضمین نمی کند . وظیفه ما ارائه خدمات علمی ، قانونی و مبتنی بر اخلاق و اصول انسانی است.
- دستگاه های فیزیوتراپی بر حسب نیاز بیمار و بر اساس توصیه جدیدترین منابع علمی مورد استفاده قرار می گیرد . 
- در صورت مداخله درمانی توسط متخصصین طب ورزشی ، متخصصین کاردرمانی ، مدعیان طب اسلامی و طب سنتی یا مداخله افراد غیر مجاز نظیر کارشناسان تربیت بدنی و مدعیان حرکات اصلاحی  درمان شما بلافاصله قطع خواهد شد . 
- در فیزیوتراپی کیمیا مداخلات درمانی ، پذیرش و نوبت دهی بدون تبعیض و با رعایت منشور حقوقی بیمار ارائه می گردد . 
- در صورت تشکیل پرونده ؛ ۲۴ ساعت برای پرداخت هزینه و رزرو اولین نوبت خود فرصت دارید. در صورت عدم اقدام برای پرداخت هزینه و رزرو نوبت درمان ، سابقه درمان شما به صورت اتوماتیک لغو می گردد. 
- امکان انصراف از ادامه درمان در هر زمانی از دوره درمان وجود دارد . در صورتیکه گواهی پرداخت هزینه برای بیمه تکمیلی صادر شده باشد لازم است اصل نامه به کلینیک مسترد گردد ، در این شرایط استرداد مابقی هزینه مشروط به استرداد گواهی مذکور می باشد. 
- در صورت قطع درمان ، مبلغ هزینه جلسات انجام شده از مبلغ کل پرداختی بیمار کسر و مابقی طی مدت دو هفته از زمان ثبت درخواست انصراف از درمان ، به کارت بانکی بیمار واریز می شود . 
- نرخ خدمات فیزیوتراپی در این کلینیک بر اساس تعرفه های مصوب وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و سازمان نظام پزشکی محاسبه می شود . امکان ارائه تخفیف در هزینه خدمات وجود ندارد.
- هزینه خدمات متفرقه نظیر بسته بهداشتی ، دسترسی به سامانه تمرین درمانی و نظایر آن مورد قبول سازمان بیمه گر نیست. (برای متقاضیان گواهی دریافت هزینه ارائه می شود)
- کسب نتیجه درمانی مناسب،  منوط به انجام تمرینات پیشنهادی فیزیوتراپیست مطابق با آموزشهای ارائه شده در کلینیک است. 
- مسئول فنی و سایر فیزیوتراپیست های کلینیک از ارائه پاسخ در خصوص هزینه درمان و نوبت دهی معذورند.
- تلفن همراه مسئول فنی و سامانه پیام کوتاه کلینیک صرفا برای طرح مسائل درمانی و ارائه پیشنهادات و انتقادات مراجعین کلینیک می باشد. از ارائه پاسخ به مطالب مرتبط با نوبت دهی ، هزینه درمان و نظایر آن جدا معذوریم.
- جهت دریافت خدمات مطلوب و حفظ آرامش سایر مراجعین استفاده از تلفن همراه ضمن درمان مجاز نیست.
- از پذیرش دفترچه های بیمه مخدوش ، منقضی شده و دفترچه بیمه اشخاص ثالث جدا معذوریم.
- گواهی هزینه به صورت اتوماتیک توسط سیستم پذیرش کلینیک صادر می شود و غیر قابل تغییر است. (صدور گواهی صرفا در پایان دوره درمان صورت می گیرد)
- در طول دوره درمان فقط می توانید دو (۲) نوبت از نوبتهای اخذ شده خود را لغو نمائید. برای لغو نوبت لازم است قبل از ساعت مقرر پذیرش کلینیک را در جریان قرار دهید. در صورت عدم هماهنگی با پذیرش کلینیک نوبت درمان جزو دوره درمانی شما محاسبه می شود . توصیه می کنیم شخصا از طریق سایت کلینیک نوبت های درمان خود را مدیریت نمائید. 
- لغو نوبت ها حداکثر تا یک روز قبل از تاریخ نوبت میسر است . در صورتی که به موقع لغو نوبت صورت نگیرد نوبت اخذ شده جزو درمان محسوب خواهد شد.
- هزینه درمان در فیزیوتراپی کیمیا غیر قابل استرداد است مگر اینکه بنا به ضرورت ، درمان توسط مسئول فنی قطع شود . در این صورت هزینه مربوط به جلسات باقی مانده عینا طی مدت 7 تا 14 روز به حساب شما مسترد می گردد.
- در صورت دریافت نوبت درمان و عدم مراجعه ، کلینیک از پذیرش مجدد شما خودداری خواهد نمود.
- لغو نوبت ها به هیچ عنوان از طریق تماس تلفنی ،  پیغام در واتس اپ یا تماس با مسئول فنی امکان پذیر نیست . لغو نوبت ها (حداکثر دو نوبت) فقط توسط خود بیمار و از طریق سایت کلینیک امکان پذیر می باشد.
-  تمامی پیامک های ارسالی بیماران برای تغییر یا لغو نوبت ها نادیده گرفته می شوند و مستقیما حذف می گردند. 
- تحت هیچ شرایطی ثبت نوبت بدون پرداخت هزینه میسر نیست. 
 - حق ویزیت بیمار و تعیین پلان درمانی فیزیوتراپی برای هر دوره درمان بر اساس کتاب ارزس نسبی خدمات سلامت دریافت می شود. در صورت تکرار دوره درمان ، ویزیت مجدد بیمار مشمول هزینه معاینه می باشد.
- هزینه اعمال تیپ ورزشی یا کینزیو تیپ ، سوزن خشک ، طب سوزنی و سایر خدمات فیزیوتراپی بر اساس تعرفه های مصوب وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و سازمان نظام پزشکی خواهد بود . 
- رعایت بهداشت فردی ، تخت درمان و محیط کلینیک ضروری و موجب افزایش کیفیت خدمات خواهد بود .
- رعایت پوشش مناسب ضمن درمان ضروری است. برای اطلاع از نحوه پوشش مناسب با مسئول پذیرش کلینیک هماهنگی نمائید.
- زمان هر جلسه درمان حدودا دو ساعت است . لطفا برای دریافت خدمات مناسبتر ، ضمن حضور به موقع با پرسنل همکاری نمائید.
- با توجه به محدودیت وقت متخصصین شاغل در مرکز ؛ لطفا تلفن همراه خود را خاموش و از زمان مصوب درمان بیشترین بهره را ببرید . 
- در فیزیوتراپی کیمیا حضور همراه در کابین درمان مطلقا ممنوع است . در بیماران خاص نظیر سکته مغزی ، صرفا یک همراه با تائید مسئول فنی در کابین بیمار حضور خواهد داشت. 
- لطفا کد پیگیری نسخه الکترونیک خود را برای ارائه به بیمه تکمیلی حفظ نمایید. امکان چاپ نسخه یا ارائه کد پیگیری توسط فیزیوتراپی کیمیا وجود ندارد. 
- دوره درمان شما طی یک ماه از زمان پذیرش تکمیل می گردد . در برخی شرایط نظیر اختلالات دفع یا جراحی ریلیز کپسول شانه؛ نوبت دهی به صورت سه بار در هفته اول و دو بار در هفته های بعدی خواهد بود . 
- مدیریت و پرسنل کلینیک از پذیرفتن هر گونه هدیه ای تحت هر عنوانی معذور است. دعای خیر  و کسب رضایتمندی شما مهمترین هدیه برای دوستان شما در فیزیوتراپی کیمیا است.

سایت حق تغییر در قوانین را برای خود محفوظ می داند و این قوانین و شرایط ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند. لطفا به صورت دوره ای این صفحه را مطالعه فرمایید.