فیزیوتراپی کیمیا ؛ خدمات جامع فیزیوتراپی و بیوفیدبک در کرمان

پذیرش و نوبت دهی آنلاین

از ابتدای سال 1403 کلیه خدمات پذیرش و نوبت دهی فیزیوتراپی کیمیا صرفا از طریق سامانه پدرا، ارائه می شود. لطفا برای دریافت نوبت معاینه یا درمان فیزیوتراپی از پروفایل فیزیوتراپیست منصور شهابی نژاد در سامانه پدرا بازدید نمایید.

خدمات معاینه و درمان از راه دور

با استفاده از سامانه درمان از راه دور پدرا ، می توانید به آسانی و با هزینه اندک مشکلات پزشکی خود را با متخصصین در میان گذشته و درمان مناسب خود را دریافت نمائید . کلیه مراجعین فیزیوتراپی کیمیا می توانند تمرینات درمانی خود را در بستر پدرا دریافت نمایند . امکان نظارت دائمی بر تمرینات و کنترل شرایط بیمار از طریق این سامانه فراهم شده است. در صورتی که تمایل دارید درمان شما بعد از اتمام جلسات فیزیوتراپی پیگیری شود لازم است در سامانه پدرا درخواست خدمت خود را ثبت نمائید!

سامانه نوبت دهی ، درمان و توانبخشی از راه دور پدرا

خدمات طب سوزنی و سوزن خشک

خدمات طب سوزنی و سوزن خشک

یکی از خدمات اختصاصی فیزیوتراپی کیمیا درمان با استفاده از سوزن (اعم از طب سوزنی و سوزن خشک) می باشد. فیزیوتراپیست منصور شهابی نژاد دارای مجوز رسمی سوزن خشک Dry Needling و Functional Integrated Dry Needling (از انگلستان) است. تفاوت عمده خدمات سوزن خشک در فیزیوتراپی کیمیا انجام آلگومتری قبل و بعد از درمان و با استفاده از دستگاه مدرن Algometer می باشد. اگر از دردهای مزمن عضلانی و اسکلتی و تریگر پوینت های متعدد رنج می برید همین الان نوبت درمان خود را رزرو نمائید.