آسان و سریع نوبت درمان خود را رزرو کنید!

خدمات الکترونیک

فیزیوتراپی کیمیا هرگز تعطیل نیست...

کلیه بازدیدکنندگان سایت رسمی فیزیوتراپی کیمیا می توانند از خدمات الکترونیک نظیر پذیرش آنلاین ، نوبت دهی آنلاین و سیستم پرداخت آنلاین استفاده نمایند. برای پذیرش الکترونیک کافی است اطلاعات فرم مخصوص پذیرش آنلاین را با دقت تکمیل نمائید. برای استفاده از سایر خدمات آنلاین نظیر مدیریت نوبت ها و پرداخت هزینه درمان به بارکد پرونده نیاز دارید که هنگام پذیرش (آنلاین یا حضوری) در اختیار شما قرار می گیرد. 

در صورت پذیرش آنلاین ؛ از زمان تائید درخواست و دریافت بارکد فقط 24 ساعت برای پرداخت هزینه و ثبت نوبت زمان دارید. در صورت عدم ثبت نوبت طی این مدت سابقه درمان شما به صورت اتوماتیک پاک خواهد شد !

چنانچه پذیرش شما تکمیل شده و بارکد پرونده در اختیار شما قرار گرفته است ، می توانید با کلیک روی دکمه "نوبت دهی و پرداخت" نسبت به پرداخت هزینه ، ثبت یا لغو نوبت درمان خود  اقدام نمائید. 

خدمات مشاوره و درمان از راه دور

با سامانه "پدرا" آسان و ارزان درمان شوید!

با سامانه پدرا آسان و ارزان در منزل درمان شوید...

با استفاده از سامانه درمان از راه دور پدرا ، می توانید به آسانی و با هزینه اندک مشکلات پزشکی خود را با متخصصین در میان گذشته و درمان مناسب خود را دریافت نمائید . کلیه مراجعین فیزیوتراپی کیمیا می توانند تمرینات درمانی خود را در بستر پدرا دریافت نمایند . امکان نظارت دائمی بر تمرینات و کنترل شرایط بیمار از طریق این سامانه فراهم شده است. در صورتی که تمایل دارید درمان شما بعد از اتمام جلسات فیزیوتراپی پیگیری شود لازم است در سامانه پدرا درخواست خدمت خود را ثبت نمائید!

پرونده درمان 592
بیماران 700
ارجاع بیمار 21
پزشکان 1634
logo-samandehi
ساعت کاری کلینیک

به استحضار می رساند ساعت کاری کلینیک فیزیوتراپی کیمیا در شیفت صبح از ساعت 8 صبح لغایت 12 و در شیفت عصر از 15 تا 21 می باشد.