خدمات الکترونیک

فیزیوتراپی کیمیا هرگز تعطیل نیست...
برای بررسی وضعیت نوبت های خالی ، تاریخ مورد نظر را انتخاب نمائید.

کلیه بازدیدکنندگان سایت رسمی فیزیوتراپی کیمیا می توانند از خدمات الکترونیک نظیر پذیرش آنلاین ، نوبت دهی آنلاین و سیستم پرداخت آنلاین استفاده نمایند. برای پذیرش الکترونیک کافی است اطلاعات فرم مخصوص پذیرش آنلاین را با دقت تکمیل نمائید. برای استفاده از سایر خدمات آنلاین نظیر مدیریت نوبت ها و پرداخت هزینه درمان به بارکد پرونده نیاز دارید که هنگام پذیرش (آنلاین یا حضوری) در اختیار شما قرار می گیرد. 

در صورت پذیرش آنلاین ؛ از زمان تائید درخواست و دریافت بارکد فقط 24 ساعت برای پرداخت هزینه و ثبت نوبت زمان دارید. در صورت عدم ثبت نوبت طی این مدت سابقه درمان شما به صورت اتوماتیک پاک خواهد شد !

چنانچه پذیرش شما تکمیل شده و بارکد پرونده در اختیار شما قرار گرفته است ، می توانید با کلیک روی دکمه "نوبت دهی و پرداخت" نسبت به پرداخت هزینه ، ثبت یا لغو نوبت درمان خود  اقدام نمائید. 

درصورت بروز مشکل به شماره مسئول پذیرش در واتس اپ (09140544602) پیغام دهید! با ارسال یک پیغام به شماره مذکور ، سیستم با ارسال یک پیغام اتوماتیک مدارک ضروری برای پذیرش را برایتان شرح خواهد داد! 

با سامانه "پدرا" آسان و ارزان درمان شوید!

با سامانه پدرا آسان و ارزان در منزل درمان شوید...
گواهینامه ها
logo-samandehi
ساعت کاری کلینیک

به استحضار می رساند ساعت کاری کلینیک فیزیوتراپی کیمیا در شیفت صبح از ساعت 8 صبح لغایت 12 و در شیفت عصر از 15 تا 21 می باشد.