فیزیوتراپی کیمیا ؛ خدمات جامع فیزیوتراپی و بیوفیدبک در کرمان

پذیرش و نوبت دهی آنلاین

کلیه بازدیدکنندگان سایت رسمی فیزیوتراپی کیمیا می توانند از خدمات الکترونیک نظیر پذیرش آنلاین ، نوبت دهی آنلاین و سیستم پرداخت آنلاین استفاده نمایند. برای پذیرش الکترونیک کافی است اطلاعات فرم مخصوص پذیرش آنلاین را با دقت تکمیل نمائید. برای استفاده از سایر خدمات آنلاین نظیر مدیریت نوبت ها و پرداخت هزینه درمان به بارکد پرونده نیاز دارید که هنگام پذیرش (آنلاین یا حضوری) در اختیار شما قرار می گیرد.

بررسی وضعیت نوبت ها

شما می توانید وضعیت کنونی نوبت های فیزیوتراپی کیمیا را بررسی نمائید. پس از انتخاب تاریخ روی آیکون ذره بین کلیک کنید.

خدمات معاینه و درمان از راه دور

با استفاده از سامانه درمان از راه دور پدرا ، می توانید به آسانی و با هزینه اندک مشکلات پزشکی خود را با متخصصین در میان گذشته و درمان مناسب خود را دریافت نمائید . کلیه مراجعین فیزیوتراپی کیمیا می توانند تمرینات درمانی خود را در بستر پدرا دریافت نمایند . امکان نظارت دائمی بر تمرینات و کنترل شرایط بیمار از طریق این سامانه فراهم شده است. در صورتی که تمایل دارید درمان شما بعد از اتمام جلسات فیزیوتراپی پیگیری شود لازم است در سامانه پدرا درخواست خدمت خود را ثبت نمائید!

سامانه نوبت دهی ، درمان و توانبخشی از راه دور پدرا

خدمات طب سوزنی و سوزن خشک

خدمات طب سوزنی و سوزن خشک

یکی از خدمات اختصاصی فیزیوتراپی کیمیا درمان با استفاده از سوزن (اعم از طب سوزنی و سوزن خشک) می باشد. فیزیوتراپیست منصور شهابی نژاد دارای مجوز رسمی سوزن خشک Dry Needling و Functional Integrated Dry Needling (از انگلستان) است. تفاوت عمده خدمات سوزن خشک در فیزیوتراپی کیمیا انجام آلگومتری قبل و بعد از درمان و با استفاده از دستگاه مدرن Algometer می باشد. اگر از دردهای مزمن عضلانی و اسکلتی و تریگر پوینت های متعدد رنج می برید همین الان نوبت درمان خود را رزرو نمائید.